Pozostałe atrakcje

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów

Do Państwa dyspozycji oddajemy  8 rowerów górskich marki Kross. Polecamy przejażdżki po uroczej okolicy pełnej ścieżek rowerowych. W sąsiadującym Brudzeńskim Parku Krajobrazowym przechodzi ptasia ścieżka z tablicami informacyjnymi.

Turnieje integracyjne

Turnieje integracyjne

Kolejna propozycja tematycznej zabawy outdoorowej. Uczestnicy imprezy podzieleni na grupy rywalizują w zadaniach wymagających, współdziałania, błyskotliwości, sprawności fizycznej, sprytu. Moc wrażeń i dobra zabawa gwarantowane.

Dmuchany zamek – Tygrysek

Dmuchany zamek – Tygrysek

Najmłodsi wprost uwielbiają zabawę na tym bajecznie kolorowym dmuchańcu i czują się na nim znakomicie. Uatrakcyjni i pozwoli się wyszaleć na każdej imprezie. Istnieje możliwość zrobienia z zamku basenu z kolorowymi kulkami.

Miasteczko strzeleckie – wiatrówki

Miasteczko strzeleckie – wiatrówki

Idealna rozrywka dla dorosłych, Oferujemy uczestnikom zabawy dostępność do 3 rodzajów broni strzeleckiej ( wiatrówek). Oczywiście miasteczko strzeleckie zlokalizowane w bezpiecznym miejscu.

Miasteczko strzeleckie – łuki

Miasteczko strzeleckie – łuki

Idealna rozrywka dla dorosłych, Oferujemy uczestnikom zabawy dostępność do 3 rodzajów broni strzeleckiej (łuków). Oczywiście miasteczko strzeleckie zlokalizowane w bezpiecznym miejscu.

Kule wodne -Water Ball

Kule wodne -Water Ball

Fantastyczna zabawa dla dzieci i dla dorosłych na wodzie! Wchodzisz do kuli, dopompowujemy powietrze i już możesz chodzić po wodzie.

Zawody w Sumo

Zawody w Sumo

Prawda jest taka, że większą część naszego życia spędzamy nie z rodziną, ale z kolegami z pracy. W trakcie trwania tego „związku” narastają wśród nas rozmaite emocje. Większość z nich to te dobre…

Mega Dart

Mega Dart

Gigantyczna, ale całkowicie bezpieczna wersja gry w darty. Lekka i łatwa do rozstawienia konstrukcja z pewnością umili każdy piknik rodzinny lub imprezę firmową. Mega dart jest idealny do przeprowadzania różnego rodzaju zawodów i konkursów. Daj popalić przeciwnej drużynie!

FOTO budka

FOTO budka

Dobra zabawa zapada w pamięci na długie lata, a pamiątkowe zdjęcia przypomną o mile spędzonych chwilach.

Do góry